• Koltuk Yikama

L Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama İstanbul 2005 yılında kurulan firmamız güvenin kesinlikle tek örneğidir. İstanbul genelinde koltuk sandalye ve yatak yıkama hizmetleri sunmamız dışında bu alanda geniş servis bölgesi ve kalitemiz ile Kurumsal firmalara da hizmet verme özelliğini halen gururla taşıyoruz.


İstanbul Koltuk Yıkama da yıkanmış olan her koltukta, kirler karşısında kaliteli anti bakteriyel koltuk yıkama şampuanları ve son teknoloji makine ve ekipmanlar kullanarak temizlik güvencesi vermekteyiz.


Koltuklarınızda çok ağır bir leke olmadığı sürece her türlü kirden rahatlıkla kurtulur hijyenik ve tertemiz koltuklara kavuşursunuz. Koltuk Yıkama firmamızda yıkatacağınız tüm koltuk takımları solmaya, renk atmaya yırtılmaya yahut yıpranmalara karşı firmamız tarafından güvencemiz altındadır.


L Koltuk Yıkama hizmeti olarak sizlere profesyonel bir hizmeti uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Koltuk yıkama denildiğinde ilk akla gelen firmamız kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Evlerimizde en çok kullandığımız eşyaların başında koltuklarımız gelmektedir. Koltuklar zaman ile üzerinde bakteri ve mikropları barındırmakta ve bu durum sağlığımız için kötü bir durum ortaya koymaktadır.

Koltuk takımı yıkaması, evlerimizdeki koltukların yılda en az 2 kere yıkamasının yapılmasını tavsiye etmektedir.


Koltuk yıkama da öncü olan firmamız da yıkama aşamaları şu şekildedir.


Koltuk yıkama hizmeti öncesi randevu almanız gerekmektedir.


Vermiş olduğumuz koltuk yıkama randevu ile gününde ve saatinde alanında uzman personelimiz adresinize gelmektedir.

Yıkanacak koltuğun türü ve kumaşı incelendikten sonra uygun çözücüler tercih edilir.

Yüzeyi organik çözücülerle kaplanmış olan koltuk takımınız fırçalama yöntemiyle fırçalanır.

Leke v.s durumlarda leke çıkarıcılar püskürtülüp tekrar fırçalama yapılır.

Durulama suyu verilerek yüksek vakum güçlü makineler ile vakumlanarak derinlemesine bir temizlik sağlanır.

Koltuk yıkama işlemi sonrası koltuğunuz size gösterilir. Beğenmediğiniz veya bizim temizlik yaparken atladığımız bir yer var ise, personelimiz sizi kırmayarak üzerinden tekrar bir işlem daha yapar.


Koltuk takımı yıkama işlemleri için ilk tavsiyemiz. alanında uzmanlaşmış bir firma ile çalışmanızdır. Koltuk yıkama firmamız 2005 yılından günümüze 1000 lerce müşterisinin koltuklarını yıkamış olup, gerekli bilgi ve birikime sahip firmadır.

Koltuk yıkatma işlemlerinde dikkat etmeniz gereken ilk öncelik yıkamayı yapacak firmayı araştırmanızdır. Her koltuk yıkama yapıyorum diyene itibar etmemeli firmayı ve geçmişini araştırmalısınız.


Koltuk yıkama görüldüğü gibi kolay değil aksine profesyonellik gerektiren bir iştir.

Türüne veya kumaşına göre yıkama deterjanları ve yıkama yöntemleri farklılık göstermektedir.

Yanlış bir yöntem veya deterjan ile yıkanan koltuklarınız da geri dönüşü çok zor olan tahribatlara yol açtırabilirsiniz. Belki de hiçbir zaman düzelemeyecek tahribatlarda oluşabilir.

Koltuk ve çekyat yıkamalarında eşyalarınızı riske atmayın. Kaliteli bir koltuk temizleme hizmeti için firmamızı arayıp randevunuzu alabilirsiniz.


Koltuk takımı yıkama ve temizleme hizmetlerinde İstanbul'un öncü firması İstanbul koltuk yıkama ile, koltuklarınız tertemiz ve ışıl ışıl.

Koltuk yıkama ve temizliği hizmetimiz siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve tertemiz koltuk takımı sunmaktadır.

Koltuk takımı, çekyat ve yataklarınızı gönül rahatlığı ile firmamıza yıkatabilir ve 1000 lerce memnun müşterimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.


Uygun fiyat ile koltuk yıkama hizmeti veren firmamız İstanbul'un il sınırları içerisinde her mahalleye ücretsiz servisi ile hizmet vermektedir.

Randevu alarak sizlerde kaliteli hizmetimizi görebilirsiniz.10 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör